Hotel Amax

Zasady bezpieczeństwa

Szanowny Gościu,

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz Państwa rodzin podczas pobytu w naszym Hotelu oraz z myślą o całym personelu, wprowadziliśmy zmiany w obiekcie. Chcemy spełnić wszelkie oczekiwania odnośnie bezpieczeństwa, aby w dalszym ciągu mogli Państwo czuć się u nas jak w domu – czyli bezpiecznie i w swobodnej atmosferze.

ZASADY I PROCEDURY OGÓLNE

Postępujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi krajowych instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia). Personel naszego hotelu został przeszkolony zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę, by zadbać o bezpieczeństwo Gości (zgodnie z zaleceniami dla branży hotelarskiej).Na terenie hotelu mogą przebywać tylko Goście w nim zakwaterowani, pracownicy oraz dostawcy.Zapewniamy, że używamy specjalistycznych i certyfikowanych środków chemicznych zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa mikrobiologicznego.W odpowiednich miejscach w hotelu zamieszczone zostały niezbędne instrukcje dla Gości.W najważniejszych punktach hotelu jak i jego częściach sanitarnych zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk.Zgodnie z wytycznymi GIS w hotelu dezynfekujemy wszelkie newralgiczne powierzchnie w recepcji, restauracji, barze oraz klamki.Zapraszamy do wcześniejszego rozliczania pobytu, aby uniknąć kolejek w recepcji w dniu wyjazdu. Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.Na ladzie recepcyjnej zamontowana została osłona plexi jako bariera ochronna.

POKOJE

Obecnie w trosce o bezpieczeństwo Gości sprzątanie dzienne pokoi odbywa się tylko na życzenie. Jeśli życzycie sobie Państwo, byśmy posprzątali pokój w trakcie Waszego pobytu prosimy o zgłoszenie takiej chęci w Recepcji drogą telefoniczną pod numerem 001 lub osobiście do godz. 11.00 danego dnia.Po wymeldowaniu się Gościa pokój jest sprzątany oraz dezynfekowany, a następnie gruntownie wietrzony.Obowiązuje zakaz używania suszarek w łazienkach pokojowych i na basenie.

RESTAURACJA

Podczas korzystania z bufetów w restauracji obowiązkowe jest nakładanie maseczek oraz dezynfekcja rąk i używanie rękawiczek.Sztućce oraz cała zastawa jest wyparzana i przetrzymywana w bezpiecznym pomieszczeniu.Posiłki przygotowane są zgodnie z wymogami GIS.Kucharze pracują w rękawiczkach oraz przyłbicach/maseczkach.Miejsce pracy kelnerów jest regularnie dezynfekowane.

PRZESTRZEŃ KONFERENCYJNA I BANKIETOWA

Po każdej imprezie wyposażenie sali oraz sprzęt konferencyjny podlega dezynfekcji, ponadto przestrzeń konferencyjna podlega cyklicznej dezynfekcji.Dopuszczamy organizację imprez zgodnie z limitami osób określonymi w odpowiednich regulacjach prawnych.Sala konferencyjna wyposażona jest w środki do dezynfekcji rąk.W odpowiednich miejscach w hotelu zamieszczone zostały niezbędne instrukcje dla Gości.W trakcie trwania imprezy na bieżąco dbamy o sprzątanie i dezynfekcję toalet i wszystkich newralgicznych miejsc narażonych na dotyk.Gastronomia konferencyjna organizowana jest zgodnie z wytycznymi GIS.

Sprawdź nasze pokoje, apartamenty oraz przestronne apartamenty willowe.
pfr logo
Pokaż na mapie